View job here

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na starosti budete mať:

- Plánovanie a zadeľovanie práce na pridelenej smene

- Zaškolovanie nových zamestnancov na pozície mechanik/elektrotechnik

- Kontrola kvality montovaných strojov a zostáv

- Administratívne zabezpečenie pridelenej smeny

- Zastupovanie vedúceho oddelenia počas jeho neprítomnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )

Flexibilný pracovný čas

Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)

Ročné prehodnocovanie mzdy

Multisport kartaSociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )

Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny

Stravné lístky v hodnote 6€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti

Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Informácie o výberovom konaní

Pozícia sa obsadzuje pre sesterskú firmu Muehlbauer Automation s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdelanie elektrotechnického smeru (mechania, elektrotechnika, mechanika,...)

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)

Ochota pracovať na smeny

Skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie