View job here

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po roku opäť rozširujeme naše pôsobenie a zväčšujeme naše výrobné kapacity. Vďaka investovaniu niekoľkých miliónov eur sa nám podarí sprístupniť vyše 300 nových pracovných pozícii, ktoré obsadzujeme už teraz. Ak chceš byť aj ty súčasťou našich projektov a pracovať s najnovšími technológiami, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes!
Baví Ťa práca s mladými ľuďmi a rád odovzdávaš svoje vedomosti ďalej? Tak neváhaj a pridaj sa do nášho programu Duálne vzdelávanie, kde hľadáme nové posily!

Tvojimi úlohami bude:

Vzdelávanie duálnych študentov v oblasti mechaniky, mechatroniky a elektrotechniky
Príprava vyučovania a učebných pomôcok
Pravidelné overovanie a hodnotenie pridelených študentov
Viesť evidenciu dochádzky študentov
Rekvalifikácia zamestnancov
Vykonávať praktické ukážky riešenej problematiky
Dohliadať na dodržiavanie správneho postupu pri práci študentov

Zamestnanecké výhody, benefity

1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
Flexibilný pracovný čas
Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
Ročné prehodnocovanie mzdy
Multisport karta
Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
Stravné lístky v hodnote 6 €/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vzdelanie v oblasti mechaniky, mechatroniky alebo elektrotechniky
Vyhláška min. §21
Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
Záujem o prácu so študentmi