View job here

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne sa podieľate na rozvojových úlohách spoločnosti (najmä na koncepčnej fáze
vývoja)
• Zabezpečujete oživovanie, nastavovanie a testovanie strojových zariadení
• Podpora a spolupráca s oddelením predaja
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami výskumu a vývoja – software oddelenie,
oddelenie strojného inžinierstva, pomocné stredisko a oddelenie technickej
dokumentácie
• Analýza, zhodnotenie a spracovanie zákazníckych požiadaviek
• Získavanie a testovanie zakúpených strojov a súčiastok

Zamestnanecké výhody, benefity

- 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
- Ročné prehodnocovanie mzdy
- Multisport karta
- Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
- Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
- Stravné lístky v hodnote 6 €/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• RFQ, tvorba plánu skúšok a príprava koncepcie stroja
• Špecifikácia funkcie
• Správy o štúdii uskutočniteľnosti
• Správy o štúdii
• PFMEA, RFMEA, 8D správa, ISO 9001
• Procesy laserového pochodu a rezania
• Ultrazvukové zváranie
• Povrchové plazmové úpravy
• Technológia autobatérií

Ďalšie požiadavky
• skúsenosti s procesným inžinierstvom minimálne 3
roky
• Znalosti senzoriky – Keyence, aplikácia PLC, pneumatické aplikácie, aplikácie OMRON
• Znalosti robotických aplikácií
• Manuálne zručnosti