To strengthen our team at the location Nitra we are looking for:

Marketingový pracovník (študent) (m/f/d)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Príprava a implementácia marketingovej stratégie
- Zameranie sa na personálny marketing
- Zodpovednosť za zvyšovanie povedomia o spoločnosti, s cieľom vytvárať pozitívne PR
- Copywritting
- Online a offline marketing
- Organizácia a zabezpečovanie firemných eventov (DOD, Vianočný večierok,...)
- Zabezpečovanie interného a externého marketingu
- Grafická úprava príspevkov na sociálne siete
- Participácia pri analýze konkurencie a prieskum trhu

Zamestnanecké výhody, benefity:

-Flexibilný pracovný čas
-Pravidelné pohovory s vedúcim oddelenia a následné prehodnocovanie mzdy
-Možnosť zahraničnej stáže na pobočke v Nemecku
-Stravovanie vo firemnej jedálni za 1€
-Možnosť parkovania na parkovisku pred firmou a neďaleká zastávka MHD
-Zamestnanecké udalosti a teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca:

-študent vysokej školy
-vysokoškolské I. stupňa

-Vzdelanie v oblasti marketingu a obchodu
-Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
-Komunikatívnosť a aktívny prístup pri riešení problémov
-Práca s online platformami na grafickú úpravu (napr. Canva,..)
-Kreatívny duch
-Schopnosť prispôsobiť sa práci v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí
-Skúsenosti s písaním článkov sú vítané
-Skúsenosti s prácou vo Photoshop/InDesign/Illustrator - výhodou

Mzdové podmienky (brutto):

-od 5,50€/hodina (brutto)

Have we raised your interest?

We look forward to receiving your application documents. If necessary, we will distribute your personal data as part of the application process within the Mühlbauer Group.

Eliška Kuklová will gladly answer your questions under:

  • +421 37/6946 151