To strengthen our team at the location Nitra we are looking for:

Koordinátor študentov stredných a vysokých škôl (m/f/d)

Náplň práce:

Náplňou Vašej práce bude:

  • Staranie sa o našich existujúcich stredoškolákov a vysokoškolákov, komunikovať s nimi na dennej báze a starať sa o ich vývoj
  • Úzka spolupráca s HR oddelením, našimi dvoma Školiacimi strediskami a Výrobou
  • Vytváranie nových kampaní pre stredné školy a univerzity
  • Aktívne hľadanie a oslovovanie nových škôl vrámci možných spoluprác
  • Zameriavanie sa na recruit študentov/absolventov nielen na Slovensku, ale aj zo zahraničných univerzít
  • Budovanie dobrých vzťahov a kolaborácii s univerzitami (Slovensko + zahraničie)
  • Spolupráca v rámci brandingu našej spoločnosti pre univerzity na Slovensku

Čo požadujeme:

Koho hľadáme?

    • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1-B2)
    • skúsenosti s riadením študentov
    • skúsenosti s komunikáciou so SŠ a VŠ
    • privítame aj školiace skúsenosti, s vedením projektov,...
    • skúsenosti s budovaním vzťahov vrámci univerzít na Slovensku
    • ideálne kandidát, ktorý je inovatívny a má chuť sa angažovať v tomto smere
    • napĺňa ho práca so študentami a má záujem pracovať na nových projektoch
    • inovatívne myslenie, zodpovednosť, flexibilitu a reprezentatívny prejav
    • skúsenosti s prezentáciou, vedením agendy

Benefity:

  • 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5.50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • od 1300€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Have we raised your interest?

We look forward to receiving your application documents. If necessary, we will distribute your personal data as part of the application process within the Mühlbauer Group.

Linda Khan will gladly answer your questions under:

  • +421 37/6946 536