Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

Lakýrnik (m/ž/r)

Náplň práce:

Ponúkame prácu v Nitre pre šikovných lakýrnikov so zaškolovacím procesom v Nemecku

Náplňou práce je:

• Príprava povrchu a dielov na nástrek
• Správna voľba nástrekového systému
• Práškové lakovanie dielov podľa technologických postupov
• Čítanie technickej dokumentácie
• Zodpovednosť za čistotu zariadení
• Čistenie a údržba striekacej bunky, príslušného vybavenia a pracovných nástrojov
• Spolupodielanie sa pri montáži, demontáži a balení tovaru

Čo požadujeme:

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz - B
  • manuálna zručnosť
  •  čítanie technickej dokumentácie výhodou, ale nie
    podmienkou

Benefity:

• Zamestnanecké výhody, benefity
• 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
• Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
• Ročné prehodnocovanie mzdy
• Multisport karta
• Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
• Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
• Stravné lístky v hodnote 6€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
• Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • 6,50€/ hodina brutto

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Eliška Kuklová zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 151