View job here

Náplň práce:

  • Aktívne sa podieľate na rozvojových úlohách spoločnosti (najmä na koncepčnej fáze vývoja)
  • Oživovanie, nastavovanie a testovanie strojných zariadení
  • Odstraňovanie chýb a reportovanie
  • Podpora predaja
  • Úzko spolupracujete s ostatnými oddeleniami výskumu a vývoja - Softvérové ​​oddelenie, Strojárstvo, Servisné oddelenie a Technická dokumentácia

Čo požadujeme:

  • Vzdelanie v elektrotechnickom smere
  • Vyhláška 21§ - vyhodou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
  • Pneumatika
  • Skúsenosti v oblasti senzoriky
  • PLC znalosti - výhodou
  • Znalosť pohonov – Frekvenčné meniče, DC/AC motory, Servo pohony, lineárne motory
  • Znalosť inšpekčných SW (Vision) - výhodou
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie (ELE + PNEU)
  • Znalosť PC protokolov, IP, Serverov
  • Znalosť Beckhoff produktov – výhodou
  • Manuálna zručnosť
  • Odolnosť voči stresu

Benefity:

  • Extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 6 €/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • od 1600€/mesiac (brutto) - výsledná mzda bude závisieť od skúseností a seniority kandidáta