Mzdový účtovník (Senior)

Náplň práce:

Po roku opäť rozširujeme naše pôsobenie a zväčšujeme naše výrobné kapacity o dve nové výrobné haly. Vďaka investovaniu niekoľkých miliónov eur sa nám podarí sprístupniť vyše 300 nových pracovných pozícii, ktoré obsadzujeme už teraz. Ak chceš byť aj ty súčasťou našich projektov a pracovať s najnovšími technológiami, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Tvorba prihlášok, prerušení a odhlášok do sociálnej a zdravotnej poisťovne
  • Spracovanie miezd, odoslanie výplatných pások
  • Tvorba mesačných výkazov do ZP,SP, DU
  • Kontrola dochádzky zamestnancov, Nahrávanie udajov o dochádzke do systému SAP
  • Výstupné dokumenty : vypracovanie ELDP, Zápočtové listy, potvrdenie o prijme
  • Spracovanie RZD
  • Evidencia PN, OCR, priepustiek
  • Exekúcie
  • Stravovanie zamestnancov - objednávky, evidencia, odovzdanie, gastrolístky
  • Formuláre pri vyslaní zamestnancov do zahraničia
  • Spracovanie reportov podľa potreby

Čo požadujeme:

  • Predchádzajúca skúsenosť s účtovaním – výhodou, nie podmienkou
  • Znalosť práce s balíkom MS Office, MS Excel na pokročilej úrovni
  • Skúsenosť s prácou v SAP - výhodou, nie podmienkou
  • Znalosť účtovných zákonov – výhodou, nie podmienkou

Benefity:

  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • od 1500€/mesiac (brutto)- výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta