HR Asistent/ka (študent/ka)

Náplň práce:

Po roku opäť rozširujeme naše pôsobenie a zväčšujeme naše výrobné kapacity o dve nové výrobné haly. Vďaka investovaniu niekoľkých miliónov eur sa nám podarí sprístupniť vyše 300 nových pracovných pozícii, ktoré obsadzujeme už teraz. Ak chceš byť aj ty súčasťou našich projektov a pracovať s najnovšími technológiami, neváhaj a pošli svoj životopis ešte dnes!

Čaká Ťa:

  • Príprava inzercie a jej následné uverejnenie na pracovných portáloch
  • Vyhľadávanie kandidátov na rôzne pozície (výrobné/manažérske)
  • Aktívne oslovovanie kandidátov a dohadovanie pohovorov
  • Spolupodieľanie sa na príprave a realizácii firemných eventov
  • Administratívna podpora oddelenia

Čo požadujeme:

  • Študent vysokej školy
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka (min. B2)
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Komunikatívnosť

Benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelné pohovory s vedúcim oddelenia a následné prehodnocovanie mzdy
  • Možnosť zahraničnej stáže na pobočke v Nemecku
  • Stravovanie vo firemnej jedálni za 1€
  • Možnosť parkovania na parkovisku pred firmou a neďaleká zastávka MHD
  • Zamestnanecké udalosti a teambuildingy

Mzdové podmienky:

  • od 5€/hodina (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta