Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

Facility Manager (študent VŠ) (m/ž/r)

Náplň práce:

  •           Kontrola BOZP na pracoviskách
  •           Obhliadky s ext. BOZP technikmi
  •           Koordinácia ex technikov pri servisoch VTZ
  •           Evidencie VTZ
  •           Evidencia revízií
  •           Práca so soft BTS pre VTZ
  •           Administratívna činnosť
  •           Sledovanie problémov na jednotlivých úsekoch a navrhovanie opatrení na ich odstránenie
  •           Práca so systémom SAP

Čo požadujeme:

  • Odbor Kvalita a bezpečnosť vo výrobných technológiách na TF SPU - výhodou
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)
  • Skúsenosti s prácou v SAP - výhodou

Benefity:

  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelné pohovory s vedúcim oddelenia a následné prehodnocovanie mzdy
  • Možnosť zahraničnej stáže na pobočke v Nemecku
  • Stravovanie vo firemnej jedálni za 1€
  • Možnosť parkovania na parkovisku pred firmou a neďaleká zastávka MHD
  • Zamestnanecké udalosti a teambuildingy

Mzdové podmienky:

  • od 5€/hodina (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Simona Lelkešová zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 303