Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

CNC Operátor (m/ž/r)

Náplň práce:

Na pozícii CNC operátora Vás čaká:

  • obsluha a nastavovanie CNC sústruhu
  • práca s riadiacim systémom Heidenhain
  • sústruženie na CNC
  • kontrola kvality výrobkov
  • jednoduchšie opravy

Čo požadujeme:

  • minimálne nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie (technické, elektrotechnické, strojárske)
  • strojárske vzdelanie je výhodou
  • spoľahlivosť
  • trestnú bezúhonnosť

Benefity:

  • cestovný bonus do 60 € mesačne
  • dovolenkový príplatok od 30 € mesačne
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok
  • stravné lístky v hodnote 5.50 €
  • sociálne benefity

Mzdové podmienky:

  • od 1000€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta
  • pri uvedenej mzde je hodinová sadzba od 4,50€

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Simona Lelkešová zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 303