Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

Java software developer (m/ž/r)

Náplň práce:

Hľadáme šikovných JAVA programátorov na podporu tímu Software Solutions kde bude Vašim lídrom Marek. Budete tu pracovať na projektoch zameranych na BIG DATA v automatizácií.

A čo Vás čaká na pozícii JAVA developera na oddelení Software Solutions?

  • Samostatný pokročilý vývoj SW v zadanom projekte pomocou JAVA EE ( hibernate, CDI, EJB)
  • Práca s aplikačným serverom wildfly, na niektoré veci budete využívať TomCat
  • Ide hlavne o webové riešenia (systémy na báze tenkého klienta)
  • Rozšifrujete požiadavky zákazníka aby ste pochopili zadaniu
  • Následne si navrhnete riešenie, ktoré prekonzultujete s tímom
  • Ukorigujete úlohy v softvérovom riešení (task handling v Redmine)
  • V tíme Software Solutions budete naopak pracovať aj s BIG DATA pomocou SQL
  • Ak nechcete veľa cestovať, táto pozícia je vhodná práve pre Vás

Čo očakávame:

  • Máte ukončené vysokoškolské vzdelanie s IT zameraním
  • Máte 3 roky skúseností s JAVA EE (ideálne s jpa, hibernate, CDI, EJB)
  • Anglický jazyk na úrovni B1, aby ste vedeli komunikovať s kolegami zo zahraničia
  • Ovládate základy SQL

Benefity:

  • Extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 6€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • od 1800€/mesiac (brutto) - v závislosti od skúseností a seniority kandidáta môže byť ponúknutá aj vyššia mzda ako je uvedená v inzeráte

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Linda Khan zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 536