Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

SW vývojár užívateľského rozhrania (GUI) - vhodné aj pre študentov (m/ž/r)

Náplň práce:

  • Implementácia  užívateľského rozhrania (GUI ~ front end)
  • Analyzovanie požiadaviek pre užívateľské rozhranie
  • Optimalizácia užívateľského rozhrania a user journey
  • Zabezpečenie unifikovaného firemného rozhrania (firemný look & feel)
  • Návrh a správa design manuálu
  • Podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií
  • Komunikácia v tíme
  • Participácia na inštalácii riešení u zákazníka
  • Reporting
  • Spolupráca pri riešení problémov s vývojármi
  • Participácia na testovaní
  • Participácia na zaškoľovaní kolegov

Čo požadujeme:

  • Technické znalosti technológií využívaných pri vývoji užívateľského rozhrania
  • Znalosť C#
  • Anglický jazyk - slovom aj písmom
  • Skúsenosti v komunikácii so zákazníkmi
  • Tímovosť, komunikačnú zručnosť, asertivitu, iniciatívu a zodpovednosť

Ponúkame:

  • Extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5.50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky:

  • od 1700€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Linda Khan zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 536