Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

CMA Vŕtač (m/ž/r)

Náplň práce:

Na pozícii CMA vŕtača Vás čaká:

  • Vŕtanie na vŕtačke CMA
  • Obrusovanie konštrukcii
  • Údržba strojov
  • Vŕtanie na stojanovej vŕtačke a závitovačke
  • Odihlovanie dielov

Čo požadujeme:

  • Stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosti s čítaním technických výkresov výhodou
  • Flexibilita
  • Zodpovednosť

Benefity:

  • Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • Dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
  • Multisport karta
  • 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok
  •  Stravné v hodnote 5.50 € / 8 hodín
  •  Sociálne benefity

Mzdové podmienky:

  • od 4,2€/hodina (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Simona Lelkešová zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 303