Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

VISION Application Engineer (m/ž/r)

Náplň práce

  • zodpovedáte za konfiguráciu a aplikáciu systémov spracovanie obrazu v našich strojoch v oblasti výroby bezpečnostných dokumentov, bankových kariet, e-mobility, elektroniky
  • vykonávate štúdie uskutočniteľnosti a hodnotíte ich
  • vyvíjate a optimalizujete nové kontrolné systémy
  • vykonávate školenia zákazníkov
  • budete interdisciplinárne a medzinárodne spolupracovať s výskumnými a vývojovými tímami

Požadujeme

  • vzdelanie v oblasti technického zamerania (mechatronika, elektornika)
  • skúsenosti s programovaním v Java EE
  • skúsenosti s  elektronikou, mechanikou, spracovanie obrazu (výhodou)
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B1)

Benefity

  • 1 extra mzda ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5.50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pri firme

Mzdové podmienky

od 1500€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od Tvojich skúseností

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Linda Khan zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 536