Radi by sme posilnili náš tím v Nitra, preto hľadáme:

Elektrotechnik (vhodné aj pre absolventov) (m/ž/r)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž elektrických súčastí podľa elektrickej schémy zapojenia
  • Uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky
  • Kontrola prevedených operácií
  • Vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava
  • Skúšky na elektrických zariadeniach
  • Dodržiavanie záväzných predpisov

Čo požadujeme:

  • SŠ elektrotechnického smeru alebo prax
  • Platné osvedčenie min - § 21
  • Technické znalosti z oblasti strojov výhodou, nie podmienkou

Benefity:

ZACHRAŇUJTE SVET S NAMI, sme špičkou v obore výroby komponentov do vodíkových a elektrických automobilov
Práca na 2 zmeny s neskorším prestupom na 4 znamenú prevádzku.
Môžete budovať svoju kariéru od operátora cez špecialistov, lídrov a majstrov až po vedúcich pracovníkov.
Všetci naši pracovníci majú otvorené dvere na prácu v našom závode v Nemecku, rovnako radi privítame aj Vašich rodinných príslušníkov.

  • Stravné lístky v hodnote 5.50 € doplatok zamestnanca len 1€ a možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálne
  • Teambuildingy a firemné akcie
  • Multisport karta
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku
  • Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
  • Dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
  • až 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
  • 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
  • 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľu
  • 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok

Mzdove podmienky

  • od 1300€/mesiac (brutto) + uvedené príplatky (výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta)
  • SZCO individualne na pohovore

Zaujali sme Vás?

Tešíme sa na všetky Vami zaslané dokumenty. Ak to bude nevyhnutné, budeme pre potreby výberového procesu zasielať Vaše osobné údaje na ďalšie kontaktné osoby v spoločnosti Muehlbauer Group.

Dajana Kondeová zodpovie Vaše otázky na

  • +421 37/6946 102