Technológ trieskového obrábania

Náplň práce:

Ako technológ budete mať na starosti:

    • navrhovanie zlepšení pre nové a existujúce technologické postupy a dohľad nad nimi
    • eliminácia možných nedostatkov v spolupráci s Prípravou výroby
    • posudzovanie výrobných technológii (nová/stála výroba)
    • navrhovanie opatrení na optimalizáciu výroby a výrobných procesov
    • analyzovanie vzniknutých odchýlok v spolupráci s vedúcimi úsekov,
    • navrhovanie zmien výkresovej dokumentácie alebo materiálu spoločne s prípravou výroby
    • optimalizácia programov spoločne s obsluhou stroja a spotreby náradia

Čo požadujeme:

    • technické vzdelanie strojárskeho zamerania je pre nás
             podmienkou
    • skúsenosti s CAD/CAM programovaním
    • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
    • znalosť trieskového obrábania výhodou

Benefity:

  • 13. plat ( dochádzkový + dovolenkový bonus )
  • Flexibilný pracovný čas
  • Jazykové kurzy hradené spoločnosťou (150€/semester)
  • Ročné prehodnocovanie mzdy
  • Multisport karta
  • Sociálne benefity ( svadby, narodenia, práca, výročia )
  • Teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny
  • Stravné lístky v hodnote 5.50€/deň s možnosťou stravovania v spoločnosti
  • Parkovanie na súkromnom parkovisku pred firmou

Mzdové podmienky:

  • od 1200€ - 2000€/mesiac (brutto) - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta